Čerpadlá pre domy, záhrady a priemysel

Servis a oprava čerpadiel

Ponúkame Vám servis ponorných, kalových, obehových cirkulačných a samonasávacích čerpadiel.
Viac na nasledovnej linke >>>

Ponorné čerpadlo

Ak sa Vám hladina vody blíži k 8m pod terénom a nižšie, prípadne je studňa (vrt) ďalej od miesta kde môžete umiestniť vodáreň, neostáva Vám iné ako použiť ponorné tlakové čerpadlo. Jeho výber závisí od priemeru vrtu, hĺbky hladiny vody pod terénom, požiadavky na prietok a tlak (najmä pri automatických závlahových systémoch). Pre úplnosť k ponornému čerpadlu potrebujete príslušenstvo podľa účelu použitia.
Viac na nasledovnej linke >>>

Kalové čerpadlo

Často Vám dochádza k zaplavovaniu pivnice? Potrebujete vyčerpať vodu z bazéna? Potrebujete ponorné kalové čerpadlo. V prvom rade si nezamieňajme ponorné kalové čerpadlo a ponorným tlakovým čerpadlom. Ponorné kalové čerpadlo Vám vyčerpá vodu z pivnice, z bazéna, zo šachty, kalové čerpadlo Vám vyčerpá, prečerpá aj splaškovú vodu a pod. Ponorné kalové čerpadlo Vám však nevytvorí tlak napr. na polievanie záhrady hadicou. Najpoužiívanejšie sú v dvoch kategóriách. Prvá je čerpanie vody, špinavej vody bez obsahu fekálií a splaškov. Sú to najčastejšie čerpadlá s plavákom, ktorý zapína a vypína čerpadlo automaticky podľa výšky hladiny.
Viac na nasledovnej linke >>>

Kalové čerpadlo

Hľadáte obehové čerpadlo pre vykurovanie? Dôležité je, či ho máte mimo kotla, potom stavebná dĺžka čerpadla je štandardne 180 mm. Ak je v kotli, pozrite si pripojovací rozmer a stavebnú dĺžku, ktorá je väčšinou 130mm. Výrobcovia čerpadiel, teda tí renomovaní, označujú obehové čerpadlá energetickými štítkami (tak ako sa už dlhé roky označujú napr. chladničky).
Viac na nasledovnej linke >>>

Cirkulačné čerpadlo

Hľadáte cirkulačné čerpadlo pre cirkuláciu teplaj pitnej vody v dome, byte a pod.? Vzhľadom na vytváranie vodného kameňa takéto čerpadlo musí byť vyhotovené z bronzu, resp. z nerez oceli. Máme pre Vás riešenia zaobstarať si čerpadlo cirkulačné obyčajné, s časovačom – máte možnosť nastaviť si čas kedy má čerpadlo cirkulovať a kedy nie, s termostatom – máte možnosť nastaviť teplotu pod ktorú Vám neklesne cirkulovaná voda.
Viac na nasledovnej linke >>>

Domáca vodáreň a samonasávacie čerpadlo

Máte doma studňu alebo vrt a potrebujete využiť túto vodu na zásobovanie pitnou alebo úžitkovou vodou Váš dom, záhradu alebo chatu? Potrebujete domácu vodáreň. Základom je odpovedať si na niekoľko otázok. V akej hĺbke pod úrovňou terénu mám hladinu vody? Do akej vzdialenosti od studne (vrtu) mám možnosť umiestniť vodárničku? Čo všetko od nej očakávam? Aké napájacie napätie mám k dispozícii?
Viac na nasledovnej linke >>>

Čerpadlá Grundfos

Úsporné čerpadlá GRUNDFOS u nás najlacnejšie. Servis čerpadiel Grundfos. Ponorné kalové čerpadlá pre čerpanie odpadových vôd s rezacím zariadením. Čerpacia stanica odpadovej vody pre domácnosti so zabudovaným výtlačným potrubím, armatúrami, kalovým čerpadlom. Prečerpávacia stanica so spätným ventilom. Prečerpávacia stanica so zabudovaným spätným ventilom pre prečerpávanie kondenzátu z kondenzačných kotlov a klimatizácií. Kompletná zostava pre čerpanie vody z vrtov, zavlažovanie, zásobovanie domácností vodou. Vhodné do úzkych vrtov. Čerpadlá na odvodňovanie zaplavených pivníc, čerpanie odpadových vôd v domácnostiach, znižovanie hladiny spodnej vody, vyprázdňovanie bazénov, výkopov a šácht.

Čerpadlá Wilo

Domáca vodáreň so samonasávacím čerpadlom a membránovou tlakovou nádržkou. Samonasávacie čerpadlo na čerpanie čistej vody zo studní. Čerpanie vody zo studní, cisterien a pre zavlažovanie záhrady. Ponorné čerpadlo do studní, šácht a nádrží. Plastové šachty s čerpadlom a rezacím zariadením.